סיפור ספק - חברת ריטל ישראל, קיסריה

סיפור ספק - חברת ריטל ישראל, קיסריה

הפרויקט: ביצוע מערכות החשמל בבית ריטל החדש, 2008

ריטל (Rittal) היא מותג מוביל באספקת ארונות החשמל בעולם, הפועלת בישראל יותר מ-35 שנה. בשנת 2000,החליטה החברה להתנתק מהנציגה הוותיקה, אפקון, ולפעול באמצעות חברה-בת מקומית. אינטר הפכה ללקוח הראשון של ריטל ישראל, המשרתת כיום יותר מ-2,500 לקוחות. כשריטל הקימה את מבנה הפעילות הנוכחי שלה, בהיקף של 2,500 מ"ר, הציג המנכ"ל, משה(מושיק)ברנשטיין, תנאי להתקשרות עם הקבלן: "אני קובע מי יעשה את עבודות החשמל, לא משנה כמה זה יעלה". ואכן, ריטל הוסיפה מכיסה סכום גבוה יותר כדי שאינטר תבצע את העבודה. שיתוף פעולה דומה התקיים לאורך השנים בפרויקטים רבים נוספים.

איש הקשר: משה (מושיק) ברנשטיין, מנכ"ל החברה

למה דווקא אינטר אלקטריק?

"אריה זה אינטר ואינטר זה אריה. הכרתי אותו כבר ב-1995, כשהגעתי לאפקון ואינטר הייתה אחת הלקוחות הקבועים. אריה מעורה בעולם החשמל והיה מאז ומתמיד פריק של איכות. הכרתי את היכולת שלו לקבל החלטות מהירות, את התעוזה שלו, את החשיבה על הצד השני והרצון לתמוך ולעזור. הוא נשמה. מצד אחד, אי אפשר לסרב לו, ומצד שני, אתה יודע שביום פקודה, הוא יבוא לקראתך. הוא באמת נרתם מיד, בלי שיקולים של כמה ומתי ואיך. לא רואים הרבה אנשים כמוהו בעולם העסקי. כל פעם מחדש הוא מרגש אותי. חם, לבבי, לא מתנשא ומדבר עם כולם בגובה העיניים. מספיקה מלה שלו ולחיצת יד, זה שווה יותר מכל חוזה. גם נשיא ריטל העולמית אוהב אותו".

איך התרשמת מהחברה?

"שתי החברות עובדות כיום בסינרגיה הדוקה, במערכת ידידותית ואפילו משפחתית. יש בינינו אפילו חיבור קרמתי. אני בקשר חברי עם שמעון אלול, סמנכ"ל השיווק, ובקשר עסקי קרוב עם כל השאר: יוסי טכמן מנכ"ל, לייזי רוטנשטרייך, סמנכ״ל כספים, ציון אבסקר, מנהל הרכש, מוטי אדרי, מנהל מפעל הלוחות, רויטל קוזמינסקי, המזכירה, אנשי המכירות ואנשי הלוגיסטיקה. יש באינטר מקצוענות, איכות גבוהה ובלתי מתפשרת, שירות יוצא מן הכלל ומחויבות מקסי aמלית ללקוח. אם אריה יבקש ממני 40-30 ארונות מהיום למחר, כי ללקוח הייתה שריפה, אני אספק לו מיד, ללא היסוס. יש בינינו יותר מיחסי ספק-לקוח".

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש