אינטר אלקטריק מערכות

אינטר אלקטריק מערכות

חברת אינטר מערכות אלקטרו-מכניות חרטה על דגלה להוביל את ההון האנושי לידע הנדסי ורמת מקצועיות לא מתפשרת המאפשרים לנו לסיים פרויקטים ברמת הביצוע הגבוהה ביותר לשביעות רצונם של לקוחותינו.
ידע הנדסי וביצועי זה מאפשר לחברתנו מתן שירות של תכנון וביצוע מערכות משולבות מורכבות- הכל במקום אחד one stop shop.

 


חברת אינטר מערכות אלקטרו-מכניות בע"מ  הינה חברת בת של "חברת אינטר אלקטריק התקנות (1983) בע''מ מקבוצת אינטר תעשיות. 

החברה נותנת מענה מקיף למכלול העבודות בתחום האלקטרו מכני במקצועות חשמל, מיזוג אוויר, אינסטלציה סניטרית וכיבוי אש תוך שילוב מלא בין התחומים ומתן מענה כולל ללקוח.
החברה כוללת צוות הנדסי בכיר, מנהלי פרויקטים ומנהלי עבודה טכנאים ופועלים בעלי נסיון רב שנים, עם ראיה רחבה ויכולת מוכחת למתן פתרונות משולבים בפרויקטים גדולים ורחבי היקף בארץ. כוח אדם המקצועי והמנוסה במחלקות של תכנון , ביצוע והקמה של פרוייקטים משולבים הוא המניע להצלחת הפרויקט תוך עמידה בלוחות הזמנים לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.
בקרת איכות העבודה ופיקוח עליה נעשים לאורך כל שלבי הביצוע ע"י מחלקת תיאום מערכות ומומחי אינטגרציה עד לסיום מושלם של הפרויקט לכל פרטיו.

חשמל

התקנה של מערכות חשמל ותקשורת; התקנת גנרטורים, מערכות פסי צבירה ומתח גבוה; התקנת מערכות כריזה, גילוי אש ובקרה.

מיזוג אוויר

התקנת מערכות מיזוג מרכזיות לקירור מים ומגדלי קירור; מערכות VRF למיזוג אוויר; התקנת מערכות אוורור ומערכות סינון אוויר; התקנת מערכות פינוי עשן; תכנון וביצוע מערכות מיזוג אוויר עם השבת חום למערכות חימום מים לצריכה; התקנת מערכות חשמל פיקוד ובקרה; תכנון וביצוע מערכות משולבות בדגש על חיסכון באנרגיה; צנרת מיוחדת לשאיבת מי תהום מליחים לצורך ייעול אנרגטי של מערך מיזוג האוויר.

אינסטלציה

התקנת תשתיות למערכות מים, ביוב וניקוז; התקנת מערכת מים חמים-קרים וכלים סניטריים; התקנת מערכות הסקה מרכזית; התקנת מערכות כיבוי אש וספרינקלרים.

אחזקה מולטי-טכנית

שילוב של ניהול ותחזוקה טכנית; שירות איכותי ויעיל של ניהול מתקנים כולל. החברה, שבה מועסקים כ 90- עובדים, מבצעת פרויקטים של הקמה ותפעול מערכות אלקטרומכניות במבנים רבי- קומות, במבני ציבור ועוד, תוך שהיא נשענת על הראייה הרחבה והידע הרב-תחומי שנצברו במחלקות התכנון, הביצוע וההקמה. 

יכולתם המוכחת של אנשי המקצוע בחברה להגיע לפתרונות משולבים מיטביים בפרויקטים מורכבים ורחבי-היקף מאפשרת לה, לאורך עשרות שנות פעילותה, להשיג ביצוע מדויק ובסטנדרטים הגבוהים ביותר - ותמיד תוך עמידה בלוחות הזמנים. כמובן, אינטר אלקטריק מערכות אינה מתפשרת על איכות ומקפידה לבקר את איכות העבודה ולפקח עליה לכל אורך הפרויקט, עד לסיומו המושלם, באמצעות מחלקה ייעודית, שבה אנשי תיאום מערכות ומומחי אינטגרציה .

מטרת החברה היא להוביל במקצועיות בכל הקשור בהקמת פרויקטים במערכות אלקטרומכניות, בעיקר פרויקטים משולבי-מערכות, ולשרת את לקוחותיה לשביעות רצונם המלאה.

קרא על סיפור הלקוח שלנו >>

נווט עם WAZE  

 

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש