סיפור לקוח - חברת הבנייה ב.ס.ר, רמת גן

סיפור לקוח - חברת הבנייה ב.ס.ר, רמת גן

הפרויקט: הקמת בית הספנות, יד אליהו, תל אביב, 1994

לפני שחברת ב.ס.ר הקימה את בניין המשרדים הענק, המשתרע בין הרחובות יד אליהו, השלושה, נירים ואנילביץ', הציצו מהנדסי אינטר אלקטריק מערכות, שעבדו אז בחברת קלורית שרון, בתוכניות מיזוג האוויר והציעו להשתמש בטכנולוגיה שונה מהמתוכנן. לדבריהם, השינוי יגרום למערכת להיות חסכונית יותר לאורך זמן ויצמצם בעיות תחזוקה בחיי המתקן. אנשי ב.ס.ר קיבלו באהבה את ההצעה והתוצאה הייתה גם הפחתה ניכרת בעלויות ההקמה. מאז ועד היום, נמשך הקשר ושיתוף הפעולה בין החברות בפרויקטים רבים: בית גיבור ספורט, מגדלי טויוטה, מגדל החשמונאים, מגדל מנהטן ועוד.

איש הקשר: נחשון קיויתי, מנכ"ל ב.ס.ר

למה דווקא אינטר אלקטריק מערכות?

"אני מכיר היטב את החברה ומנהליה, עוד מגלגוליה הקודמים כדלקיה ישראל וקלורית. שמחתי לשמוע שאינטר אלקטריק רכשה את הפעילות ומיזגה אותה לתוכה. אריה לקח לעצמו צוות מנהלים ועובדים מהשורה הראשונה בתחום ביצוע המערכות האלקטרו-מכניות, החשמל, האינסטלציה ומיזוג האוויר לבנייה. כיום הם מבצעים עבורנו שני מגדלי מגורים, 300 יחידות דיור, בפארק צמרת בתל אביב. כיף לקיים איתם דיאלוג. הם יורדים לפרטים לפני הביצוע ויודעים לייעל ולמקסם את המערכת באמצעות פתרונות קלים יותר ולא מסובכים".

איך התרשמת מהחברה?

"אני מרוצה מאוד מהצד המקצועי וההנדסי, מההתייחסות הרצינית, מהדיוק בביצוע, מהעמידה בלוח הזמנים ובתקציב. נעים לעבוד עם אנשים כאלה. יש עם מי לדבר ויש על מי לסמוך. זו לא רק חברת ביצוע. יש לה אמירה ותוכן משלה בקטע של התכנון והיא יודעת להביא לחיסכון בביצוע ולהוזלה של מערכות, אפילו של 20% ויותר, בלי שזה יבוא על חשבון האיכות. אלה אנשים מיוחדים ואני ממליץ בחום להתנסות בעבודה איתם".

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש