אמבל הנדסת חשמל

אמבל הנדסת חשמל

החברה, שהוקמה ב-1979 , עוסקת בייבוא ובשיווק של ציוד איכותי לתחום התקנות החשמל, ומשמשת יותר מ 20- שנה הנציגה הבלעדית של החברה הגרמנית OBO-Bettermann .     אמבל מציעה פתרונות מערכתיים כוללים למתכננים, לאדריכלים, ליזמים ולקבלני חשמל: מערכות הולכה דקורטיביות ומודולריות לכבלים מחוץ למבנים ובתוכם (תעלות וסולמות) מענה לצורכי חיבור הכבלים למשתמש הסופי; פתרונות מיגון למבנים מפני פגיעות ברק ומתח- יתר; ומערכות חסינות-אש להולכת כבלים.

החברה מספקת ומתקינה פסי צבירה תוצרת Graziadio, בין שנאים ללוחות מתח נמוך, ופסי צבירה וורטיקלים עד 6300 אמפר לרבי קומות.

עם התרחבות פעילותה, היא מיזגה לתוכה את פעילות חברת מ.ד.ע ייבוא ושיווק, העוסקת מאז 1985 בייבוא, בשיווק ובהפצה של התקנים משולבים לחשמל, לתקשורת ולמחשבים.

מוצרי מ.ד.ע מתאימים לתנאי סביבה ותצורה משתנים ומשתלבים היטב בעיצוב הקיים, ובהם: מובילי כבלים, התקנים משולבים לרצפה, ריצוף לטיפול יבש, ריצוף לטיפול רטוב ולח, אביזרי חיבור וסעף והגנות ברקים ומתח-יתר. כמו כן משווקת החברה מתאמים לאביזרי חשמל ותקשורת של מרבית היצרנים בארץ ובעולם. מגוון הפתרונות שמציעה החברה מסייעים להתמודד בהצלחה עם התקנות מאתגרות בשטח ומציעים גמישות לשינויים בתוואי ההתקנה. בין לקוחות אמבל ומ.ד.ע אפשר למצוא שדות תעופה, חברות הייטק, מפעלי תעשייה, משרדי ממשלה, צה"ל, בתי חולים, אוניברסיטאות, בתי ספר ועוד.


בקרו באתר החברהhttp://www.ambel.co.il

נווט עם WAZE 

 

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש