מלתא מעגלים מודפסים - בן משפחה לשעבר

מלתא מעגלים מודפסים - בן משפחה לשעבר

אינטר אלקטריק התקנות (1983) בע

ב 1980- , זיהו ארבעת השותפים צורך הולך וגובר בתעשייה האלקטרונית, בתחום של ייצור מעגלים מודפסים, והחליטו להקים מפעל בשם מעגלי מלתא, אף שלא היה בידם ניסיון קודם בתחום. הם למדו את הנושא תוך כדי העבודה, ומאז, במשך יותר משלושה עשורים, ייצר המפעל מעגלים מודפסים מסוגים שונים ובטכנולוגיות מתקדמות, הנבדלים זה מזה בגודלם, בקיבולת שלהם ובגמישותם: מעגלים מורכבים, מעגלים מרובי-שכבות )כולל מעגלים בעלי אפיונים צבאיים(, ומעגלים גמישים וקשיחים. הניסיון והידע הרבים שצברה מעגלי מלתא עם השנים, כמו גם הטכנולוגיות, הציוד וכוח האדם שעמדו לרשותה, אפשרו לה לספק מעגלים מודפסים כמעט לכל מטרה. החברה רכשה התמחות מיוחדת בסדרות ייצור קטנות (דגמים) של מעגלים מודפסים באיכות גבוהה, ובאספקה במועדים קצרים ביותר - עד 3 שבועות ממועד ההזמנה; לעיתים, אף תוך שלושה ימי עבודה בלבד. החברה השקיעה כל העת במחקר ובפיתוח וכך יכלה להציע ללקוחותיה פתרונות טכנולוגיים שלא היו קיימים בעבר, כגון: מעגלים העמידים בטמפרטורות גבוהות ותדרי מיקרוגל, מעגלים ליישומי שידור וקליטה, ציפויי זהב מיוחדים ועוד. עיקר מכירותיה היו ללקוחות בשוק המקומי, ובהם: חברות היי-טק, תעשיות צבאיות ובטחוניות, חברות תשתיות ותקשורת, חברות למכשור רפואי, חברות להרכבת מוצרי אלקטרוניקה ועוד. במקביל, שיווקה את תוצרתה גם בעולם.

ב 1998- , עברה החברה למפעל ייצור מודרני באזור תעשייה ציפורית של נצרת עלית, שכל עבודות החשמל שבו, וכן הרכבת מערכות מיזוג האוויר, נעשו על ידי חברת אינטר אלקטריק התקנות. בשנת 2010 , על רקע ירידה בביקושים, היחלשות הדולר והתגברות היבוא הזול מסין, נמכרה פעילות המעגלים המודפסים לחברת פי-סי-בי ממגדל העמק.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש