ערכים

ערכים

שותפות ונאמנות

אנחנו מעריכים את האנשים שאנחנו עובדים איתם - עובדים, ספקים, או לקוחות. אנחנו מקפידים ללכת יד ביד עם הלקוח, בסבלנות רבה ובקשב. אנחנו מאמינים במערכת יחסים ארוכת-טווח, המבוססת על יושרה וכנות.

שירות ואכפתיות

הגמישות המחשבתית וראיית השותפים שלנו בגובה העיניים מאפשרות לנו לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, ואנחנו גאים על כך. העובדים המיומנים שלנו מסוגלים לתת מענה מהיר ולעמוד בכל לוח זמנים שיידרש.

מקצועיות ואיכות

אנחנו מחויבים לאספקת מוצרים ולביצוע פרויקטים באיכות הגבוהה ביותר. אנחנו חותרים לשיפור עקבי וקבוע בתהליכי העבודה שלנו ולהגברת האמינות והשקיפות בהם, במטרה להבטיח את סיומו המוצלח של כל פרויקט. למומחיות ולראייה המקצועית הרחבה שלנו יש ערך רב עבור הלקוחות.

קיימות

אנחנו מאמינים, כי הסביבה שלנו חשובה. זאת הסיבה לכך שאנחנו מנצלים את הידע הטכנולוגי והמומחיות שצברנו במשך יותר מ 40- שנה, כדי למצוא פתרונות טובים ובטוחים יותר, התורמים לסביבה נקייה ו"ירוקה" יותר.

משפחתיות

גדלנו, התפתחנו ואנחנו אף נסחרים בבורסה. עם זאת, אנחנו לא מוותרים על הקשר הקרוב עם הלקוחות ועל המפגש היומיומי איתם, שדרכו, כמו במשפחה, אנחנו יכולים לסייע להם להתפתח עוד ועוד. גם יחס ההנהלה לעובדים הוא כמו במשפחה וכפועל יוצא מכך, לכולם תודעת שירות גבוהה, עד האחרון שבהם. המנהלים שלנו תמיד נמצאים בשטח, כדי להבטיח שכולנו נמשיך לצמוח ביחד.

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש