שטייניץ לירד הנדסת תאורה

שטייניץ לירד הנדסת תאורה

החברה, שהוקמה בשנת 2011 כמיזוג בין חברת התאורה הוותיקה, שטייניץ הנדסת תאורה, ובין חברת לירד תאורה, אשר החלה לפעול בשנת 1998 היא מהמובילות בישראל בתחום התאורה המקצועית לפרויקטים. החברה מתמחה במתן פתרונות תאורה לפרויקטים מורכבים, תוך אספקת גופי תאורה חדשניים ומתקדמים, הן לתאורת פנים והן לתאורת חוץ.

החברה מספקת ללקוחותיה – מהנדסי חשמל, אדריכלים ומעצבי תאורה – שירותים מקצועיים, טכניים והנדסיים על ידי טובי המומחים בענף, ואת המוצרים המתאימים לדרישות התאורה, להתייעלות אנרגטית ולחיסכון בעלויות האחזקה השוטפות, תוך שימוש בכלים טכנולוגיים מהשורה הראשונה.
החברה היא נציגה בלעדית של מספר מותגים בינלאומיים מובילים, ובהם: , Thorn Lighting, Hubbel Lighting Nimbus-Dot, Eclatec, Dot Spot, Hess, Unilamp, L&L, Kim Lighting, Fagerhult, Led Linear, Aldabra, Sammode, Platek ועוד. כל המוצרים מיוצרים על פי התקנים המקובלים באירופה ובארצות הברית.

לחברה מפעל לייצור ולהרכבה של מוצרי תאורה שונים, כולם על פי דרישות התקן הישראלי ובאמצעות מערכת האיכות המאושרת .ISO 9001:2008 בשנים האחרונות ביצעה החברה פרויקטים תחבורתיים עירוניים, תאורת כבישים, אתרים היסטוריים, מוזיאונים, אתרים לשימור וגנים לאומיים, ופרויקטים גדולים ומורכבים נוספים, כמו: מרכזי ספורט, בתי חולים, בתי מלון, מגדלי משרדים ומרכזי קניות.

מחלקת ההנדסה המקצועית של החברה תומכת בלקוחותיה ומלווה אותם בכל שלבי הפרויקט, תוך מתן דגש בצרכים הספציפיים של כל לקוח.

בקרו באתר החברה:http://www.steinitzliradlighting.com

 

נווט עם WAZE 

 

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש